MAANDAG 15/10

09:05 – Nederland Zingt
09:35 – Reclame Break
09:45 – Joyce Meyer Ministries
10:15 – Documentaire :Apollo, One of Europe’s Most  Beautiful Butterflies

11:05 – Zoogdieren
12:15 – Turning point
12:45 – Documentaire –How Anonymous Hackers Changed The World 
13:45 –   Amusement
14:00 – Kinderfilm
14:30 – Reclame break
14:45 –  Speelfilm : Hopeless Romantic
16:30 –  CBN Newswatch
17:00 -Nederland Zingt
17:30 – Als vloeken in de kerk
18:00 –  Kinderfilm
18:35 – Amusement
19:00 –  Documentaire –Corrie Ten Boom, het leven van een verzetsheldin
20:00 – Reclame Break
20:30-  Speelfilm: First Fruit
22:05 – Preek
22:40- Speelfilm :  Love Takes Wing

00:1o- Nacht TV

VRIJDAG 19/10

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:45 – Bethelkerk
10:15 – Documentaire 
11:00 – Intermezzo
11:30 – Documentaire
12:20 – 700 Club
13 :00- Documentaire – Zambia’s Peaceful Primates
14 :00- Kinderfilm
14:30-  Reclame break
14:45- Speelfilm : smitty
16:30 – CBN Newswatch
17:15-Nederland Zingt
17:30 –  Amusement
18:00- Kinderfilm
18:40 – Amusement
19:00- Wijs
19:30-  Reclame break
19:45- Amusement

20:30-  Preek Singh
20:45- Speelfilm : Are we there yet ?
22:30 – Speelfilm : We Bought A Zoo                                                          
00:35- Nacht TV

DINSDAG 16/10

09:05 – Nederland Zingt
09:35 – Reclame Break
09:45 – Joyce Meyer Ministries
10:15 – Documentaire :Apollo, One of Europe’s Most  Beautiful Butterflies

11:05 – Zoogdieren
12:15 – Turning point
12:45 – Documentaire –How Anonymous Hackers Changed The World 
13:45 –   Amusement
14:00 – Kinderfilm
14:30 – Reclame break
14:45 –  Speelfilm : Hopeless Romantic
16:30 –  CBN Newswatch
17:00 -Nederland Zingt
17:30 – Als vloeken in de kerk
18:00 –  Kinderfilm
18:35 – Amusement
19:00 –  Documentaire –Corrie Ten Boom, het leven van een verzetsheldin
20:00 – Reclame Break
20:30-  Speelfilm: First Fruit
22:05 – Preek
22:40- Speelfilm :  Love Takes Wing

00:1o- Nacht TV

ZATERDAG 20/10

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:45 – Bottenbley
10:25 – Documentaire – Wild Venice
11:15 – Documentaire – The Secret Life of Owls
12:05 – 700 Club
12:30 – Documentaire – Aerial Masters – Arabian Inferno
13 :25- Amusement
14 :00- Kinderfilm
14:30-  Reclame break
14:45- Speelfilm :Love Finds You In Sugarcreek 
16:30 – CBN Newswatch
17:00-Nederland Zingt
17:30 –  Amusement
18:00- Kinderfilm
18:30 – Amusement
19:00- Wijs
19:30-  Reclame break
19:45- Amusement

20:30-  Preek Singh
20:45- Speelfilm : My Daddy Is in Heaven
22:30 -Preek
23:00- Speelfilm :The Case For Christ 

00:35- Nacht TV

ZATERDAG 15/9

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:45 – Bottenbley
10:25 – Documentaire – Wild Venice
11:15 – Documentaire – The Secret Life of Owls
12:05 – 700 Club
12:30 – Documentaire – Aerial Masters – Arabian Inferno
13 :25- Amusement
14 :00- Kinderfilm
14:30-  Reclame break
14:45- Speelfilm :Love Finds You In Sugarcreek 
16:30 – CBN Newswatch
17:00-Nederland Zingt
17:30 –  Amusement
18:00- Kinderfilm
18:30 – Amusement
19:00- Wijs
19:30-  Reclame break
19:45- Amusement

20:30-  Preek Singh
20:45- Speelfilm : My Daddy Is in Heaven
22:30 -Preek
23:00- Speelfilm :The Case For Christ 

00:35- Nacht TV

WOENSDAG 17/10

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:45- Preek 
10:15 – Documentaire 
11:05 – Intermezzo
11:35 – Documentaire
12:25 – 700 Club
13:00 –  Zoogdieren
14: 00- Kinderfilm
14:30 – Reclamebreak
14:45 – Speelfilm : Snow dogs
16:30 – CBN News
17:00 – Nederland zingt
17:30 – Amusement
18:00 – Kinderfilm
18:35 – Amusement
19:00 – Wijs
19:30 – Reclame break
19:45 – Amusement

20:00 – Gospeltalent
20:50 –
 Speelfilm :  The Perfeck Man                                                                              22:30 –  Speelfilm :   When The Game Stands Tall                                             00:30 – Nacht TV

ZONDAG 21/10

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:35 – Hoop voor vandaag
10:10 – Documentaire 
11:10 –  Kinderfilm
13:00 – Amusement
14:00 – Amusement
14:30 – Reclame Break
14:35 -Speelfilm : The Last Song
16:20 – Amusement
17:15  – Restaurant Impossible
17:55 – Kinderfilm
18:30 – Amusement
19:00 – Speelfilm: Amazing Grace
21:00 – Reclame break
21:10 -Speelfilm: Woodlawn

23:15 – SuriGospel
00:00-Speelfilm:My daddy is in Heaven

01:40 – Nacht TV

DONDERDAG 18/10

09:05 – Nederland Zingt
09:30 – Reclame Break
09:55 – Joyce Meyer Ministries: De Kracht van eenheid
10:25 – Gospel talent
11:05 –  Master Chef Junior
14:00 – Kinderfilm
14:30 – Reclame break
14:45 -Speelfilm : At Home In Mitford
16:30 – CBN News
17:15 –  Nederland  Zingt
17:30 – Preek
18:00 – Kinderfilm
18:35 – Amusement
19:00 – Hoop voor vandaag

19:30-  Reclame break
19:45 – Amusement
20:00 – De Getuigenis Van…
20:30 – Speelfilm : Until forever                                                                           22.10 – Joyce meyer Ministries
22:40 – Speelfilm : Love At The Shore
00:00 – Nacht TV

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt